Компанія KotE вибрала стратегію гнучкості і зручності для своїх клієнтів. Ми готова запропонувати Вам повний комплекс послуг з доставки придбаного товару. Ми, як виробник, маємо можливість здійснювати як прямі поставки продукції зі свого виробництва розташованого в Київській області, так і робити окремо договірні поставки від наших офіційних дистриб'юторів.

 

Наявність і графіки виробництва конкретних товарів Вам з радістю повідомить менеджер після оформлення заявки на сайті Передзвонити вам?, або за Вашим зверненням по будь-яким контактам:

Tel.: 063-059-46-33

Mail: kote.com.ua@gmail.com

 

Доставка транспортними компаніями

Доставка транспортними компаніями розраховується індивідуально, відповідно до тарифів перевізників. Ми співпрацюємо з транспортними компаніями: "Нова Пошта", "Укрпошта"

 

Нова Пошта:

  • якщо товар є на складі, доставимо за 3-5 робочих дні;
  • на даний момент на складі немає - отримаєте за 5-7 робочих днів.

 

*Звертаємо УВАГУ що об’ємний і важкий товар, до якого також відноситься наша продукції, підлягає відправці тільки на вантажні відділення компанії Нова Пошта

 

Укрпошта:

  • якщо товар є на складі, як правило доставляються в термін 5-8 робочих днів;
  • на даний момент на складі немає - отримаєте орієнтовно за 8-10 робочих днів.

 

 

По індивідуальній домовленості з менеджером, KotE має можливість відправити продукцію і іншими транспортними компаніями України: "Делівері","Міст Експрес"

 

 

 

Доставка продукції можлива також звичайним вантажним транспортом по всій території України (крім тимчасово окупованих територій і територій з веденням активних бойових дій)

Всю інформацію стосовно вартості з доставки нашої продукції вантажним транспортом, ви можете уточнити у вашого менеджера на момент замовлення.

 

Зверніть увагу, що наразі доставка здійснюється тільки у міста, де нема активних бойових дій або тимчасової окупації.

 

 

 

 

Оплата

Компанія KotE приймає різні види оплати. Оберіть варіант, який підходить вам найбільше та отримайте товар якнайшвидше!

  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

 

По індивідуальній домовленості з менеджером, KotE може прийняти будь-який вид оплати який не суперечить чинному законодавству України!!!