Дерев’яно-трав’яні наповнювачі: технологія виробництва та переваги використання

 

          На ринку зоотоварів можна знайти найрізноманітніші наповнювачі під будь-які потреби домашнього улюбленця. Часто хазяїну тваринки складно вибрати цей продукт, адже кожен з них має ті чи інші переваги й недоліки. На нашу думку, найбільш екологічними та зручними є дерев’яний та трав’яний наповнювачі. Саме тому бренд KотE вирішив поєднати властивості цих двох наповнювачів та створити справді якісний продукт.

Дерев’яно-трав’яний наповнювач є повністю органічним: ми виготовляємо його з деревини та агросировини з додаванням ефірних масел. Також вдалим рішенням для нашої компанії стало виготовлення саме

Серед переваг використання дерев’яно-трав’яного наповнювача:

  1. Бюджетність. Сировина є доступною, органічною, а тому й затрати на виробництво не є високими;
  2. Відповідність усім потребам споживача. Той випадок, коли невисока ціна не означає погану якість. Чудово нейтралізує запахи, вбирає вологу і забезпечує легке прибирання та чистоту вдома;
  3. Натуральність та відсутність шкоди для довкілля. Він підходить абсолютно для всіх улюбленців: котів, гризунів, птахів тощо.
  4. Гіпоалергенність та безпечність для тварин із захворюванням шкіри. Обрати наповнювач з органічним складом означає подбати про свого домашнього улюбленця на максимум!
  5. Економія зусиль. Використаний наповнювач зручно прибирати, адже він утворює грудки, і його можна утилізувати, просто змивши в унітаз.

Ми впевнені у своєму продукті; та й не дарма саме цей тип наповнювачів є найбільш поширеним вибором серед власників тваринок! Якщо ви завели улюбленця вперше, радуємо спробувати вам дерев’яно-трав’яний наповнювач. Із ним ви легко забезпечите комфорт як для тварини, так і для себе, а зекономлені кошти зможете витратити на смаколики для свого улюбленця!