У чому особливості комкуючого наповнювача KotE?

 

           Органічні за складом дерев’яні наповнювачі є вкрай популярними серед власників домашніх улюбленців, але іноді власники тваринок не звертають уваги на ще одну характеристику наповнювачів. А саме – впитуючий чи комкуючий наповнювач вони обрали.

           Впитуючий наповнювач зазвичай є дешевшим, але недостатньо добре вбирає вологу, та й із запахом, на жаль, не може впоратися на відмінно. Крім того, при контакті з вологою такий наповнювач розпадається на крихти, прилипають до лап тварин та ускладнюють прибирання. Що ж стосується комкуючого – тут справа набагато краща. Наша компанія спеціалізується на виробництві саме такого наповнювача, і зараз ми розповімо, чому й вам варто його обрати.

           Комкуючі наповнювачі утворюють грудки при контакті з вологою й одночасно блокують неприємний запах. Достатньо обережно прибрати лопаткою утворену грудку й заповнити місце свіжим наповнювачем. А змінювати увесь наповнювач достатньо раз на тиждень, коли ви проводите «генеральне» прибирання. Це робить комкуючий наповнювач ще й економним! І квартира ваша буде чистою, адже на лапках улюбленця не лишиться крихт.

           Якщо говорити про мінуси, то зазвичай такий наповнювач не рекомендується використовувати для кошенят, адже через надмірну допитливість вони можуть гризти створені грудки та ковтати крихти. Але в цілому цей мінус однаковий для всіх типів наповнювачів, адже допитливість кошенят просто не має меж. Також зауважте, що важливо враховувати кількість тварин у домі. Якщо троє ваших котів користуються одним лотком, то не дивуйтеся, якщо комкуючий наповнювач не виявить заявлених властивостей. Надмірну кількість вологи він просто не зможе поглинути, як і будь-який інший продукт, тому влаштуйте гігієнічний куток для своїх улюбленців за всіма правилами.

           Відповідальні хазяї завжди ретельно підбирають наповнювач для своїх улюбленців, адже від його якості залежить комфорт як самої тваринки, так і її власника. А з комкуючим наповнювачем такий неприємний момент, як прибирання за улюбленцем, буде геть непомітним та простим!